12 жовт. 2018

День захисника України

До Дня захисника України були проведено виставку квіткових композицій, конкурс вітальних листівок. 12 жовтня учні 6-8 класів разом з педагогом організатором Левшою О.Є. привітали військовослужбовців за місцем проходження служби.
5 жовт. 2018

День вчителя

5 жовтня відбувся день учнівського самоврядування.Учні підготували цікавий концерт для педагогів,старшокласники провели уроки,слідкували за порядком у школі.
1 жовт. 2018

100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського

1 жовтня бібліотекарем нашої школи Луковською Т.М. було проведено тематичну лінійку до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського.
28 вер. 2018

Збори лідерів учнівського самоврядування

26 вересня представниками від кожного класу було обрано лідера учнівського самоврядування нашої школи.Ним стала учениця 11 класу Фоменко Аліна.
28 вер. 2018

Місячник "Беспечне колесо"

В рамках місячника "Беспечне колесо" в нашій школі відбулися конкурс- виставка малюнків " Беспечне колесо" та виховний захід для учнів 1-4 класів "Увага! Діти на дорозі !"
17 вер. 2018

Міжнародний день миру

19 вересня відбулась загальношкільна лінійка " Ми хочемо миру". 19 вересня пройшли Уроки миру на виховних годинах.
11 вер. 2018

річниця визволення с Петрівське

відбулось покладання квітів до меморіальної дошки та пам.ятника загиблим в Другій світовій війні
7 вер. 2018