28 груд. 2018

Новорічні свята

в нашій школі відбулись яскравий новорічний ранок для учнів 1-6 класів та цікавий вечір для старнокласників. Весело було і дітям, і гостям заходів.
11 груд. 2018

Підготовка до новорічних свят

Розпочинає робрту "Майстерня Святого Миколая". оголошено конкурс малюнків "Зимові візерунки". конкурс декоративно-ужиткового мистецтва Різдвяні візерунки"
6 груд. 2018

День Збройних Сил України

6 грудня відбулась зустріч учнів 1-6 класів з військовослужбовцями,проведено спортивні змагання між учнями 7-11 класів за участі гостей-військових, в рамках акції "Зігрій теплом солдата" вручено гостинці нашім гостям.
26 лист. 2018

Тиждень батьківського самоврядування

В нашій школі проходить тиждень батьківського самоврядування " Доброта крокує по планеті". Запрошуємо батьків взяти активну участь!
24 лист. 2018

День пам яті жертв голодоморів в Україні

Виховні години, бесіди, книжкова виставка допомогли учням зрозуміти трагічні події часів голодомору в Україні.
21 лист. 2018

День Гідності і Свободи

На загальношкільній лінійці до Дня Гідності і Свободи учні та вчителі нашої школи згадали події Революції Гідності та Помаранчевої революції, вшанували пам ять Героїв небесної Сотні.
13 лист. 2018

"Осінні розваги"

Для учнів 1-6 класів педагог-організатор Левша О.Є. провела виховний захід "Осінні розваги".Учні вчилися допомагати друзям,познайомились з новим спортивним приладдям,яке надав швейцарський благодійний фонд "Terre des hommes "
1 лист. 2018

"Хелоуїн по-українськи"

Яскраве й цікаве свято "Хелоуїн по-українськи" провели для старшокласників учні 9 класу разом з класним керівником Бондаренко О.А.
31 жовт. 2018

Звілнення України від фашистських загарбників

31 жовтня в кожному класі відбулися виховні години на тему "Звільнення України від фашистських загарбників в Другій світовії війні.
12 жовт. 2018

Благодійні акції

Учні нащої школи долучилися до Всеукраїнських акцій "Створи добро" та "Милосердя".Збирали іграшки та книжечки,допомагали людям похилого віку.