Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного та природничо-математичного циклу

Декада

предметів суспільно-гуманітарного циклу Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Позакласна робота поряд з уроком  є винятково важливою ланкою навчального процесу в школі. Саме вона дає можливості  не лише для розширення й поглиблення знань,а й для розвитку творчої активності й самостійності учнів, їхніх нахилів, здібностей, кругозору, збудження інтересу до предмета.

З  06.11 по  17.11.2018року  у Петрівській  ЗОШ І-ІІІ  ступенів проходила декада предметів суспільно-гуманітарного циклу. В рамках декади з української мови, англійської,  російської, зарубіжної літератури та історії в нашій школі було заплановано та проведено ряд заходів, пов’язаних з розвитком інтелектуальних здібностей та набуттям учнями нових знань, умінь та навичок.

Відкриття декади  відбулося на святковій лінійці. Діти познайомилися з планом проведення.  Декада розпочалася Тижнем української мови та писемності. Впродовж  тижня проведено ряд виховних заходів : виставка газет , виставка творів української літератури, виставка малюнків-ілюстрацій «Рідна мова в рідній школі», Всеукраїнський диктант, Міжнародний конкурс ім..Петра Яцика, мовна вікторина «Мовознавці»,що сприяли підвищенню мовної культури учнів, популяризації українського слова, розширенню творчих можливостей дітей.

Учні 6 класу  зацікавили всіх школярів молодших класів казкою « Пані Метелиця» ( зарубіжна література) . Захід пройшов дуже весело. Виступаючі пригостили всіх присутніх солодощами, яблуками та пирогами.

У наполегливій боротьбі пройшов  брейн-ринг  « Найрозумніший» з англійської мови між командами дівчаток « Зірки» та хлопців «Тигри» (8-11кл.) . Перемогу отримала команда «Тигрів». Учасники нагороджені призами та солодощами.

Між юнаками 7-9кл. пройшла  історична гра «Битва титанів». Дівчатка та вчителі були членами « аріопагу» (журі). Перемогу отримала команда   «Рицарів» (7кл.). Усі присутні та переможці отримали солодкі призи.

Між учнями 5-6кл. проведено гру-конкурс «Найрозумніший» (російська мова). Завдання були цікаві та змістовні. Перемогла команда учнів 6кл. Нагороджені солодкими призами.

Учні  5-6класів підготували  лекторій -  довідку « Історія рідного краю». Показали свої знання з історії рідного краю, підготували гарні доповіді  про рідні села Петрівське та Євгенівка. Особливо хочеться відмітити ученицю 6кл. Швець Дарію, яка підготувала цікаву та змістовну доповідь про історію виникнення села Євгенівка та доповнила її своїми власними малюнками-ілюстраціями. Вона нагороджена Грамотою.

Декада була цікавою,насиченою, пізнавальною. Пройшла на високому методичному рівні.  Щоб підвищити мотивацію учнів  до  вивчення  предметів       суспільно-гуманітарного циклу  всі заходи були організовані в креативній  формі.  Саме такі заходи співпраці вчителів та учнів несуть великий  потенціал.

Дякуємо нашим школярам за активну участь у проведенні Декади. Бажаємо й надалі  перемагати та показувати гарні результати!

А вчителям – творчих здобутків і здібних учнів.