8 трав. 2019

Пам'ятаємо.

До Дня пам'яті та примирення відбулась загальношкільна лінійка та покладання квітів і вінків до поховання загиблих у Другій світовій війні.
22 квіт. 2019

Бережемо нашу природу

В квітні всі учні та вчителі здійснили прибирання пришкільної території.До Дня Землі, Дня довкілля були проведені бесіди, перегляд презентацій екологічного спрямування. В рамках акції "Посади дерево" біля школи були висаджені садженці, кошти на придбання яких зібрали учнівський, педагогічний колектив і батьки.
21 бер. 2019

Засідання атестаційної комісії

20 березня відбулось засідання атестаційної комісії. 5 вчителів Петрівської ЗОШ та 2 педагоги Кирилівського НВК підвищили та підтвердили свої кваліфікаційні категорії.
6 бер. 2019

8 березня

В кожному класі відбулось святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня. Діти вітали мам, бабусь,вчителів і дівчаток зі святом.Скізь лунали музика та веселий сміх!
4 бер. 2019

"Зустріч весни"

4 березня відбувся спортивно-розважальний захід для учнів 1-4 класів "Зустріч весни"
27 лют. 2019

Конкурс зачисок " Коса - дівоча краса"

27 лютого в нашій школі відбулось свято дівочої чарівності - конкурс зачисок "Коса - дівоча краса".Багато дівчаток мають довге волосся, вміють його доглядати та робити гарні зачиски.
20 лют. 2019

День пам*яті Героїв Небесної Сотні

До Дня вшанування пам*яті Героїв Небесної Сотні проведені вихоні години,на яких учні разом з вчителями пригадали події Революції Гідності та її героїв.
14 лют. 2019

День Святого Валентина

До Дня всіх закоханих в нашій школі проведено конкурс валентинок "Закохані серця" та розважальні заходи.
24 січ. 2019

конкурси та акції

Проводяться конкурс малюнків "Мої друзі- зимуючі птахи", акція "Годівничка", конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва Розмаїття оберегів"
22 січ. 2019

Відбулась урочиста загальношкільна лінійка до 100-річчя Соборності України.